Prodej bytu 2+kk 41 m ul. Mimoňská, Stráž pod Ralskem

Mimoňská, Stráž pod Ralskem, Česká Lípa

2+kk, Družstevní, konstrukce: Panelová, 41 m2, 8. podlaží, Výtah, stav: Dobrý

1 150 000Kč

Kontaktujte nás
+ 14 fotky Zobrazit více

Nabízíme Vám ke koupi světlý byt 2+kk ve Stráži pod Ralskem, ul. Mimoňská v 8.NP, v družstevním vlastnictví. Z bytu jsou panoramatické výhledy na okolní přírodu. Dispozice bytu: pokoj + kuchyňský kout (19,5 m), pokoj (12,2m), předsíň (7 m), WC + koupelna (2,7 m). Dům prošel revitalizaci, je zateplen a byly vyměněny původní okna za plastová. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkově (centrální vytápění. Parkování je u domu.
Ulice Mimoňská se nachází kousek od vodní nádrže Stráž pod Ralskem, známé především díky Wakeboardovému parku a proslulým zmrzlinářstvím. V okolí je kompletní občanská vybavenost (supermarket Penny, restaurace, pošta, krytý bazén a restaurace).
Energetická náročnost budovy uvádíme podle zákona G - nehospodárná. ). Byt je převoditelný do osobního vlastnictví a lze ho financovat úvěrem. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením financování u našich hypotéčních specialistů. Byt je volný ihned.

Základní info

Konstrukce :
Panelová
Adresa :
Mimoňská, Stráž pod Ralskem, Česká Lípa

Cena obsahuje

s provizí RK

Počty místností, umístění

Patro, podlaží:
8. podlaží
Typ objektu:
Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti:
G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Výtah
Evidenční číslo 121731
Adresa Mimoňská, Stráž pod Ralskem, Česká Lípa
Cena 1 150 000Kč

Aleš Nachtnebl

mobil: +420 602831345
email: nachtnebl@hcnreality.cz

Máte otázku?

Osobní údaje