Restaurace a bary, nabídka restaurací a barů na prodej, k pronájmu (1)upřesnit kritéria výběru

Aktuálně pro Vás máme v nabídce následující Restaurace a bary. Na všechny nemovitosti, které jsou v naší nabídce určené k prodeji či pronájmu, získáváte skutečně profesionální prodejní a poprodejní servis. Každou nemovitost v kategorii Restaurace a bary jsme osobně viděli a jsme schopni Vám poskytnout veškeré informace, které Vám pomohou klidně a racionálně se rozhodnout, která z nemovitostí ze sekce Restaurace a bary bude ta pravá. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s libovolným dotazem, naši proškolení makléři Vám poskytnout maximum informací k Vašim dotazům.

Zobrazit: Vše Jen zlevněné Seřadit Počet na stránce

Aktuální katalog nemovitostí

Restaurace - hospoda - bar - club - klubovna v centru města - Lidická ul.

Restaurace - hospoda - bar - club - klubovna v centru města - Lidická ul., 100 m2

Kategorie: Komerční nemovitosti Restaurace a bary pronájem
Lokalita: Jablonec nad Nisou, Lidická
Popis: Dobrý, Cihlová, Centrum obce