Rychle, bezpečně a za nejvýhodnější možnou cenu Vám prodáme Vaši nemovitost

Naše společnost se specializuje na prodej a pronájem bytů, domů, chalup, rekreačních zařízení, pozemků, komerčních objektů a penzionů v oblasti Jablonecka, Liberecka, Turnovska, Semilska, Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého Ráje.

Vybíráme z naší nabídky

Rychlý výběr nemovitosti

Aktuality ze světa realit

Elektromobily mění požadavky na standardy bydlení

Elektromobily mění požadavky na standardy bydlení Elektromobilita zaznamenává nástup i v Česku. Jen prodej elektromobilů vzrostl za prvních devět měsíců roku 2020 meziročně téměř čtyřikrát. Nemluvě o stále přibývajících elektrokolech a dalších vozítkách podobného druhu. Brzy tak bude mezi běžné požadavky na bydlení patřit i možnost dobití elektrického vozidla. Jiné je to u rodinných domů, složitější u domů bytových.

Prodej nemovitosti s nájemníky má svá specifika

Prodej nemovitosti s nájemníky má svá specifika Při prodeji nemovitosti s nájemníky je důležité, zda je nemovitost alespoň částečně volná nebo je celá obsazená. Jiný je případ prodeje činžovního domu, jiný rodinné vily, nebo pouze jednoho bytu. Každá nemovitost je prodejná, avšak nemovitosti s nájemníky mají jak pro prodávající, tak pro kupující, pravidla, která nelze obejít.

Každá čtvrtá nemovitost je koupena z investičních důvodů

Každá čtvrtá nemovitost je koupena z investičních důvodů V době krize jsou populárním investičním nástrojem právě nemovitosti. Podle developerů se spekulativní nákupy nemovitostí zvýšily o 23 %. V průměru je každá čtvrtá nemovitost koupena z investičních důvodů a je opět prodána za čtyři roky. Osm z deseti takových zákazníků jsou Češi. Vyplývá to ze Studie developerských společností H1/2021 zpracované analytickou společností CEEC Research s.r.o.

Ministavby se stávají hitem. Kde je můžete postavit bez stavebního povolení?

Ministavby se stávají hitem. Kde je můžete postavit bez stavebního povolení? Malé bydlení se v posledních letech stává fenoménem. Ceny nemovitostí se stále zvyšují a mnoho mladých lidí buď na hypotéku nedosáhne, nebo se nechce nechat svázat na dvacet i více let povinností vyčlenit značnou část svého příjmu na splátky úvěru. Navíc napříč populací a světem je stále oblíbenější nomádský styl života.

Na co si dát pozor, když kupujete dřevostavbu?

Na co si dát pozor, když kupujete dřevostavbu? Dřevostavba je v mnoha ohledech jiný typ stavby než klasická stavba zděná. Při koupi je třeba ověřit si některé skutečnosti a umět se zeptat na ty správné konkrétní věci. Podstatné bude, zda kupujete dřevostavbu starší, nebo novou, postavenou v pasivním standardu.

Stavba rodinného domu má přesná pravidla. Právě tak druh pozemku, který je pro stavbu určen Líbí se vám právě tahle louka u lesa? Stačí nabídnout správnou cenu a může být vaše. A pak stavbě vysněného rodinného domu nestojí nic v cestě. Je to ale tak jednoduché?

WWW stránky dodalo Eurobydleni.cz, dodavatel kompletního řešení pro realitní kanceláře
Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek | Realitní software Urbium.cz | Kamsi.cz, ubytování v Čechách