Rychle, bezpečně a za nejvýhodnější možnou cenu Vám prodáme Vaši nemovitost

Naše společnost se specializuje na prodej a pronájem bytů, domů, chalup, rekreačních zařízení, pozemků, komerčních objektů a penzionů v oblasti Jablonecka, Liberecka, Turnovska, Semilska, Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého Ráje.

Vybíráme z naší nabídky

Rychlý výběr nemovitosti

Aktuality ze světa realit

Preference žen a můžu se při výběru bytu liší

Preference žen a můžu se při výběru bytu liší Koupě bytu už dávno není jen starostí mužů. Ženy se v interiéru rády realizují a vlastnímu bytu proto dávají přednost před nájmem stále častěji. Na rozdíl od mužů se ženy častěji rozhodují podle vybavenosti okolí.

Staré obchody lákají k rekonstrukci

Staré obchody lákají k rekonstrukci V dřívějších letech se téměř každá obec mohla pochlubit vlastním smíšeným zbožím. Řada prodejen se v posledních letech uzavírá. Prodejní řetězce ukončují svou činnost a budovy obchodů jsou nabízeny k prodeji.

Ceny bytů jsou jako na houpačce

Ceny bytů jsou jako na houpačce Nabídkové ceny bytů od letošního května oscilují mezi 2,5 a 2,6 miliony Kč.

Jak postupovat při koupi nového bytu

Jak postupovat při koupi nového bytu Pokud uvažujete o koupi nového bytu, v ideálním případě by měl proces začít ještě předtím, než je byt hotový.

V Ostravě je nedostatek bytů k pronájmu. Schází zejména malé byty

V Ostravě je nedostatek bytů k pronájmu. Schází zejména malé byty Vzhledem k nízkým sazbám hypotečních úvěrů by se dalo předpokládat, že bude mnoho lidí raději volit vlastní nikoli nájemní bydlení. Jenže opak je pravdou. Poptávka po nájemních bytech je stále na vzestupu. A Ostrava není výjimkou. Stejně jako v ostatních městech, i v Ostravě je největší poptávka po malých bytech 1+1 a 2+1.

ČNB sazby neměnila. Hypotéky se prodávají okolo 2 procent

ČNB sazby neměnila. Hypotéky se prodávají okolo 2 procent Průměrná nabídková sazba hypoték vzrostla v září na 2,20 %, vyplývá z aktuálních dat společnosti Golem finance.  Oproti loňskému roku se nyní hypotéky prodávají o 3 desetiny dráž.

WWW stránky dodalo Eurobydleni.cz, dodavatel kompletního řešení pro realitní kanceláře
Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek | Realitní software Urbium.cz | Kamsi.cz, ubytování v Čechách