Rychle, bezpečně a za nejvýhodnější možnou cenu Vám prodáme Vaši nemovitost

Naše společnost se specializuje na prodej a pronájem bytů, domů, chalup, rekreačních zařízení, pozemků, komerčních objektů a penzionů v oblasti Jablonecka, Liberecka, Turnovska, Semilska, Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého Ráje.

Vybíráme z naší nabídky

Rychlý výběr nemovitosti

Aktuality ze světa realit

Legislativní rada vlády schválila návrh realitního zákona. Budou muset makléři ke zkouškám? Legislativní rada vlády dnes na svém zasedání schválila návrh zákona o realitním zprostředkování. Regulace realitního trhu je tak o kousek blíže schválení poslaneckou sněmovnou. Pokud by šlo vše bez větších komplikací mohl by zákon regulující český realitní trh začít platit od 1. 1.

Realitní zákon čeká na schválení. Co vše se změní?

Realitní zákon čeká na schválení. Co vše se změní? Dne 21. ledna 2019 má Legislativní rada vlády projednávat návrh zákona o realitním zprostředkování. Regulace realitního trhu, která měla být podle mnohých zakotvena v zákoně již před dvaceti lety, je tedy kousek od schválení.

Překročení rekordu z roku 2017 se nekoná. Banky loni poskytly hypotéky za 220 miliard Mnoho nechybělo a banky by si připsaly další rekordní rok. Necelých 15 miliard poskytnutých během prosince loňského roku již ovšem nestačilo k tomu, aby banky překonaly objemový rekord z roku 2017.

Developeři v Praze prodali v roce 2018 nejméně bytů za posledních 6 let

Developeři v Praze prodali v roce 2018 nejméně bytů za posledních 6 let V roce 2018 prodali pražské developerské společnosti 4530 bytů, což je meziročně o 16 % méně. Současně jde o nejhorší výsledek za posledních 6 let. V roce 2012 se prodalo v Praze 4014 nových bytů.

Budou se ceny nemovitostí v roce 2019 snižovat, nebo zvyšovat?

Budou se ceny nemovitostí v roce 2019 snižovat, nebo zvyšovat? Z aktuálních dat portálů realityčechy.cz a realitymorava.cz je patrné, že se ceny nemovitostí během prosince neměnily. Stejně tomu ovšem bylo i na konci let minulých. Lidé před koncem roku řeší jiné záležitosti než výběr nemovitostí.

Koupili jste minulý rok nemovitost? Nezapomeňte odevzdat daňové přiznání. Termín se blíží Pokud jste v minulém roce koupili nemovitost, jste povinni nejpozději do 31. ledna odevzdat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. Podávat daňové přiznání ovšem nemusí každý.

WWW stránky dodalo Eurobydleni.cz, dodavatel kompletního řešení pro realitní kanceláře
Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek | Realitní software Urbium.cz | Kamsi.cz, ubytování v Čechách