Rychle, bezpečně a za nejvýhodnější možnou cenu Vám prodáme Vaši nemovitost

Naše společnost se specializuje na prodej a pronájem bytů, domů, chalup, rekreačních zařízení, pozemků, komerčních objektů a penzionů v oblasti Jablonecka, Liberecka, Turnovska, Semilska, Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého Ráje.

Vybíráme z naší nabídky

Rychlý výběr nemovitosti

Aktuality ze světa realit

Ceny bytů. Které kategorie zdražily od začátku roku nejvíce?

Ceny bytů. Které kategorie zdražily od začátku roku nejvíce? Máme za sebou první pololetí letošního roku, je tedy ideální čas podívat se, jak moc se změnily ceny bytů v České republice.

Ochrana oblíbeného místa před vlivy počasí. Markýza nebo pergola?

Ochrana oblíbeného místa před vlivy počasí. Markýza nebo pergola? V létě každý rád využije možnosti posezení venku. Na balkoně či na terase. Ale i když jen otevřete okno bytu a pustíte dovnitř letní vzduch, je dobré zároveň myslet na to, jak ochránit sebe a interiér před prudkým sluncem. Výběr vhodné varianty zastínění vytvoří v bytě příjemné klima.

Chcete zbourat starý dům? Kdy není potřeba povolení úřadů

Chcete zbourat starý dům? Kdy není potřeba povolení úřadů Koupili jste pozemek, na němž stojí stavba, o kterou již nemáte zájem? Demolice domu, stodoly či jiného objektu je poměrně výrazným zákrokem, ke kterému budete většinou potřebovat ohlášení, často však i povolení úřadů.Co lze zbourat bez povoleníExistují objekty, které může majitel zbourat bez povolení.

Podpora výstavby sociálních bytů spuštěna

Podpora výstavby sociálních bytů spuštěna Ministerstvo pro místní rozvoj spustilo program na podporu výstavby sociálních bytů pro města a obce. Stát v programu, nazvaném Výstavba, poskytne obcím dotaci až 100 % na pořízení sociálních bytů.

Drahé bydlení nutí mladé žít déle u rodičů

Drahé bydlení nutí mladé žít déle u rodičů Z nedávno zveřejněných demografických údajů Statistického úřadu EU (Eurostat) vyplývá znepokojující zjištění. Ve věku od 25 do 34 let žije ve společné domácnosti s rodiči 28,5 % Evropanů. V Česku je to ještě více: 32 %. V Řecku, na Slovensku a v Chorvatsku tento podíl dokonce atakuje hranici 60 %.

Odmítá spoluuživatel opustit váš byt? Jednejte podle práva

Odmítá spoluuživatel opustit váš byt? Jednejte podle práva Chystáte se prodat nebo pronajmout váš dům či byt, ale brání vám v tom osoba, která v něm s vámi bydlí a odmítá obydlí opustit? Nebo se bojíte, že u vás zazvoní exekutoři pro dluhy nezdárného potomka? Nebo jen prostě chcete mít klid.

WWW stránky dodalo Eurobydleni.cz, dodavatel kompletního řešení pro realitní kanceláře
Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek | Realitní software Urbium.cz | Kamsi.cz, ubytování v Čechách